Blue Shock Bike jubilejā aicina doties velo ekskursijā „Karostas mazais aplis”

Šonedēļ elektrovelosipēdu ražotājs uzņēmums „Blue Shock Bike” svin gada jubileju, un svinību ietvaros Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs ceturtdien, 22.augustā, organizē velobraucienu „Karostas mazais aplis” ar noslēgumu un bezmaksas ekskursiju Karostas cietumā.
Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja šovasar rīkoto velo braucienu-ekskursiju sērijā „Karostas aplis” bija viena no liepājnieku iecienītākajām ekskursijām, un daudzi klienti lūdza tās atkārtojumu. Šoreiz „Blue Shock Bike” jubilejas svinību ietvaros piedāvāsim nedaudz saīsinātu velobrauciena - ekskursijas versiju jeb „Karostas mazo apli” ar maršruta kopgarumu līdz 12km. Ekskursijas dalībniekiem divu stundu garajā braucienā būs iespēja aplūkot gan labi pazīstamus, gan mazāk zināmus objektus, kuru vēsture ir ārkārtīgi interesanta, un paši objekti – iespaidīgi.
Pulcēšanās velo braucienam ceturtdien, 22.augustā, sāksies jau plkst.15:30 pie Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja, Rožu laukumā 5/6, bet brauciena sākums plkst.16:00.


Dalībnieku pieteikšanās Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, pa tālruni 634 80808 vai 29402111, e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Ekskursijā īpaši aicināti piedalīties visi, kas vēlās brauciena laikā testēt 8 uzņēmuma „Blue Shock Bike” elektrovelosipēdus, kuri ir pieejami Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja velo nomā.
„Blue Shock Bike” jubilejas dalībniekiem un viesiem piektdien, 23.augustā, būs iespēja apskatīt un izmēģināt uzņēmuma ražotos elektrovelosipēdus „BSBone” un uzzināt par „Blue Shock Bike” sasniegumiem pirmajā darbības gadā. Jubilejas svinību īpašie viesi būs uzņēmuma sadarbības partneri, kuri stāstīs par kopā paveikto, savukārt Liepājas BMX braucēji Promenādē demonstrēs savas prasmes frīstailā.
Velobrauciena „Karostas mazais aplis” organizēšanā pateicamies par atbalstu apvienībai Diggers.lv un Karostas cietumam.
Vairāk par uzņēmuma „Blue Shock Bike” ikdienas darbu un jubilejas svinību programmu var uzzināt mājas lapā www.blueshockbike.lv .

 

Lai komentētu šo rakstu, Jums nepieciešams reģistrēties